Używamy plików cookies, aby dać Ci jak najlepsze doświadczenia z korzystania z naszego sklepie internetowego. Pozostanie na stronie oznacza, że zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności.

Willkommen im B2B Online-Shop der Fränkischen Bettwarenfabrik!


Unser Online-Angebot richtet sich ausschließlich an gewerbliche Abnehmer. Kein Verkauf an Privatkunden. Bitte registrieren Sie sich vor Ihrer Bestellung im Shop. Alle Preise in € zzgl. Mwst.


Ihr FBF bed&more - Team

Filozofiaporady ekspertów, najlepsza obsługa

Pełna porada, najlepsza usługa oraz wysokiej jakości i innowacyjny program produktów za dobrą cenę – oto, co FBF rozumie pod pojęciem „bed & more“. Dzięki sprawdzonym pod kątem przydatności w branży hotelarskiej systemom łóżek i tekstyliów przeznaczonych dla branż hotelarskiej i gastronomicznej otwieramy przed naszymi klientami zupełnie nowe możliwości profesjonalnego wyposażenia ich obiektów.

W ramach produkcji wszystkich łóżek kontynentalnych, pościeli, materaców, topperów, prześcieradeł, akcesoriów frotte i bielizny stołowej stawiamy na wysoką jakość i wieloletnią gwarancję, z jednoczesnym zachowaniem doskonałego stosunku jakości do ceny. Równie duży nacisk kładziemy na krótkie terminy dostaw i realizację indywidualnych życzeń dotyczących pościeli, jak również na rozszerzoną gamę usług serwisowych i logistycznych.

Podczas indywidualnych podróży urlopowych goście poszukują niezapomnianych miejsc i wyjątkowej atmosfery. Pokój hotelowy, stanowiący serce relaksu, powinien odpowiadać zatem wymaganiom gości, jak również oferować najwyższą jakość i doskonałe detale. Aby osiągnąć ten cel, w naszej ofercie udostępniliśmy liczne, cenne materiały w najróżniejszym stylu – od nowoczesnych, przez klasyczne czy nostalgiczne, aż po futurystyczne. Pobierz już teraz wzornik FBF i przekonaj się o naszej jakości.


designed for your hotel, created for your guests


Wspólnie z klientem opracowujemy optymalną, pełną koncepcję mającą na celu podjęcie szybkiej decyzji i zapewnienie indywidualnej porady we wszystkich dziedzinach tekstylnego wyposażenia hotelowego. Dzięki naszemu kompetentnemu zespołowi możemy wspólnie korzystać z ponad 30 lat zgromadzonej wiedzy know-how i przemyślanego asortymentu zapewniamy prostą realizację życzeń klienta. Dzięki temu klient może się zrelaksować i zaoszczędzić cenny czas, który można efektywnie spożytkować we własnej firmie.   

FBF przygotowuje dobrane na miarę rozwiązania pościelowe i pełniące rolę skutecznej reklamy tekstylia dla hotelu lub domu gościnnego klienta! Dzięki wszechstronnemu wachlarzowi produktów indywidualne, specjalne produkty zamawiane przez klientów możemy wyprodukować nawet w przypadku niewielkiej liczby sztuk. Oferujemy klientom na przykład indywidualne, tkane lub wyszywane wzory po atrakcyjnej cenie.  

Świat firmy FBF: Zapraszamy do przejrzenia oferty naszego sklepu internetowego lub pobrania już dziś bezpłatnego katalogu FBF 2016/2017!

Newsletter
Katalog produktów Przeglądaj teraz
Konfigurator Konfiguruj teraz

Dowiedz się wszystkiego o łóżkach hotelowych w sklepie internetowym dla klientów b2b Estelli!

Odkryj łóżka kontynentalne FBF® i akcesoria oraz przemyślane systemy łóżek oferowane za przystępną cenę, idealne dla każdego hotelu lub pensjonatu! Nasze dowolnie łączone łóżka hotelowe, wezgłowia, materace bazowe, elementy łączące, nóżki i artykuły dekoracyjne spełniają wszystkie życzenia dotyczące wartościowego wyposażenia pokojów hotelowych. Pięć kroków do indywidualnie dobranego łóżka hotelowego dla każdego hotelu – wybierz dowolny z czterech systemów łóżek dzięki naszemu kreatorowi łóżek kontynentalnych! W naszym świecie materaców można znaleźć szeroki wybór , idealnie dopasowanych do naszych łóżek kontynentalnych materaców odpowiadających różnym wymaganiom jakościowym. Oczekuje na Ciebie również szeroki, profesjonalny asortyment nakładek ochronnych i higienicznych na materace oraz topperów i pokrowców. Daj się ponieść naszej ofercie i zatroszcz się o zdrowy sen w higienicznych, czystych warunkach! Zadbaj o relaksujący sen, który pozostawi gościom niezapomniane wrażenia! Nasze produkty z wypełnieniem z puchu i pierza lub z materiałów syntetycznych odpowiednich dla osób cierpiących na alergię rozpieszczają wszystkich gości, dbając o odpowiedni relaks. Odkryj również menu poduszek FBF oferujące wypełnione ze wszystkich stron, ulubione poduszki, jak również wałki, podgłówki i wiele innych produktów!

Zaskakująca swoboda wystroju hotelowego – również dzięki szerokiej gamie produktów

Higieniczna i czysta pościel hotelowa dla każdej koncepcji pomieszczenia, funkcjonalne, prześcieradła na gumkę i tradycyjne oraz szeroki wybór przytulnych koców: Dzięki programowi pościeli hotelowej FBF bed&more możesz zadbać o idealny relaks i rozpieszczać gości najlepszymi tkaninami, za najlepszą cenę! Odkryj nasze produkty przeznaczone dla pobytu rodzin w hotelach! Dzięki meblom dziecięcym z certyfikatem GS higienicznym materacom dla dzieci i prześcieradłom na gumkę, zestawom pościeli dostępnym w dowolnych kształtach, przyjemnym w dotyku tkaninom, przytulankom i innych produktom możesz już jutro upiększyć urlop swoich gości. Dzięki naszym towarom wykonanym z froty dostępnym w sklepie internetowym FBF możesz zmienić własne łazienki i strefy dobrobytu w małe oazy relaksu dla swoich gości. Odkryj urozmaicone, dowolnie łączone ręczniki do rąk, ręczniki do łazienki i sauny wykonane z ekskluzywnej zwykłej i przędzonej froty oraz wysokiej jakości szlafroki i inne przyjemne tkaniny zapewniające idealny pobyt w spa! Tekstylne smakołyki dla restauracji, sal restauracyjnych i kawiarni: Nasze starannie wybrane produkty stołowe są łatwe w pielęgnacji, a dzięki licznym wzorom i kombinacjom barw oferują rozwiązanie dla dowolnej koncepcji wnętrza. Praktyczni, tekstylni pomocnicy kuchenni pomogą Ci bezproblemowo wyżywić gości każdego dnia.

Nasze główne kategorie produktów w sklepie internetowym z wyposażeniem hotelowym i łóżkami kontynentalnymi

Łóżka kontynentalne i akcesoria - Konfigurator łóżek hotelowych - Wezgłowia - Stelaże i dostawki - Materace i higiena  - Materace hotelowe - Materace wierzchnie i nakładkiOchraniacze na materacKołdry i poduszkiKołdry syntetyczne - Poduszki syntetyczne - Kołdry puchowe - Poduszki puchowe - Menu poduszkowePościel - Pościel hotelowa - Koce - Prześcieradła hotelowe oraz z gumkąHotel i dziecko - Artykuły frotte - Podwójna pętelkaPojedyncza pętelkaSzlafroki - Akcesoria - Bielizna stołowa* plus dostawa