Używamy plików cookies, aby dać Ci jak najlepsze doświadczenia z korzystania z naszego sklepie internetowego. Pozostanie na stronie oznacza, że zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności.

Willkommen im B2B Online-Shop der Fränkischen Bettwarenfabrik!


Unser Online-Angebot richtet sich ausschließlich an gewerbliche Abnehmer. Kein Verkauf an Privatkunden. Bitte registrieren Sie sich vor Ihrer Bestellung im Shop. Alle Preise in € zzgl. Mwst.


Ihr FBF bed&more - Team

Metody płatności
Płatność można zrealizować według wyboru jako przedpłatę, PayPal, przy odbiorze lub na rachunek.


Przedpłata

W przypadku przedpłaty dostarczamy towary po otrzymaniu płatności. Prosimy o przelanie kwoty faktury w terminie 14 dni na nasze konto bankowe. W zależności od instytucji kredytowej wpłynięcie płatności na nasze konto może zająć 2-4 dni roboczych. W celu zapewnienia szybkiego wpłynięcia płatności i realizacji zamówienia prosimy o podawanie numery zamówienia jako tytułu przelewu. Prosimy o dokonywanie przelewów na następujące konto bankowe:


Nazwa banku PKO BP SA
Nr konta PL78 1020 3017 0000 2402 0211 7554
SWIFT BPKOPLPW

Dane konta przesyłamy również oddzielnie wraz z potwierdzeniem zamówienia.


 

PayPal

Osoby dysponujące kontem bankowym lub kartą kredytową mogą również dokonać wygodnej płatności metodą PayPal. W tym przypadku możliwe jest obciążenie konta PayPal przelewem bankowym lub można złożyć w prosty sposób polecenie zapłaty, albo skorzystać z karty kredytowej. Korzystanie z wygodnych płatności PayPal wymaga rejestracji. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej www.paypal.pl.
Oto prosta droga do płatności: Natychmiast po założeniu konta PayPal można dokonywać płatności przy użyciu adresu e-mail i hasła. Podczas składania zamówienia należy wybrać PayPal jako rodzaj płatności, co spowoduje natychmiastowe przekierowanie na stronę usługi. Na tej stronie można dokonać płatności, w ramach której nie mamy wglądu do danych bankowych klienta.Pobranie

W przypadku zamówienia realizowanego za pobraniem klient wpłaca kwotę wskazaną na fakturze bezpośrednio listonoszowi lub kurierowi podczas przekazania towarów. Płatności tej można dokonać w gotówce lub zrealizować kartą bankową.Rachunek

Ostateczna kwota wskazana na fakturze jest zapadalna w terminie 30 dni kalendarzowych od daty wystawienia faktury. Zasadniczo wiążąca jest data wpłynięcia płatności na rachunek Estella Sp. z o.o.. Proszę zrozumieć, iż w celu zabezpieczenia ryzyka kredytowego stosownego do zdolności kredytowej musimy zażądać płatności z góry za określone towary lub dostawę w przypadku realizacji płatności za pobraniem. Należy pamiętać, iż wskutek ograniczeń, opcja ta nie jest dostępna dla wszystkich naszych klientów (w tym dla nowych klientów).Newsletter
Katalog produktów Przeglądaj teraz
Konfigurator Konfiguruj teraz

Dowiedz się wszystkiego o łóżkach hotelowych w sklepie internetowym dla klientów b2b Estelli!

Odkryj łóżka kontynentalne FBF® i akcesoria oraz przemyślane systemy łóżek oferowane za przystępną cenę, idealne dla każdego hotelu lub pensjonatu! Nasze dowolnie łączone łóżka hotelowe, wezgłowia, materace bazowe, elementy łączące, nóżki i artykuły dekoracyjne spełniają wszystkie życzenia dotyczące wartościowego wyposażenia pokojów hotelowych. Pięć kroków do indywidualnie dobranego łóżka hotelowego dla każdego hotelu – wybierz dowolny z czterech systemów łóżek dzięki naszemu kreatorowi łóżek kontynentalnych! W naszym świecie materaców można znaleźć szeroki wybór , idealnie dopasowanych do naszych łóżek kontynentalnych materaców odpowiadających różnym wymaganiom jakościowym. Oczekuje na Ciebie również szeroki, profesjonalny asortyment nakładek ochronnych i higienicznych na materace oraz topperów i pokrowców. Daj się ponieść naszej ofercie i zatroszcz się o zdrowy sen w higienicznych, czystych warunkach! Zadbaj o relaksujący sen, który pozostawi gościom niezapomniane wrażenia! Nasze produkty z wypełnieniem z puchu i pierza lub z materiałów syntetycznych odpowiednich dla osób cierpiących na alergię rozpieszczają wszystkich gości, dbając o odpowiedni relaks. Odkryj również menu poduszek FBF oferujące wypełnione ze wszystkich stron, ulubione poduszki, jak również wałki, podgłówki i wiele innych produktów!

Zaskakująca swoboda wystroju hotelowego – również dzięki szerokiej gamie produktów

Higieniczna i czysta pościel hotelowa dla każdej koncepcji pomieszczenia, funkcjonalne, prześcieradła na gumkę i tradycyjne oraz szeroki wybór przytulnych koców: Dzięki programowi pościeli hotelowej FBF bed&more możesz zadbać o idealny relaks i rozpieszczać gości najlepszymi tkaninami, za najlepszą cenę! Odkryj nasze produkty przeznaczone dla pobytu rodzin w hotelach! Dzięki meblom dziecięcym z certyfikatem GS higienicznym materacom dla dzieci i prześcieradłom na gumkę, zestawom pościeli dostępnym w dowolnych kształtach, przyjemnym w dotyku tkaninom, przytulankom i innych produktom możesz już jutro upiększyć urlop swoich gości. Dzięki naszym towarom wykonanym z froty dostępnym w sklepie internetowym FBF możesz zmienić własne łazienki i strefy dobrobytu w małe oazy relaksu dla swoich gości. Odkryj urozmaicone, dowolnie łączone ręczniki do rąk, ręczniki do łazienki i sauny wykonane z ekskluzywnej zwykłej i przędzonej froty oraz wysokiej jakości szlafroki i inne przyjemne tkaniny zapewniające idealny pobyt w spa! Tekstylne smakołyki dla restauracji, sal restauracyjnych i kawiarni: Nasze starannie wybrane produkty stołowe są łatwe w pielęgnacji, a dzięki licznym wzorom i kombinacjom barw oferują rozwiązanie dla dowolnej koncepcji wnętrza. Praktyczni, tekstylni pomocnicy kuchenni pomogą Ci bezproblemowo wyżywić gości każdego dnia.

Nasze główne kategorie produktów w sklepie internetowym z wyposażeniem hotelowym i łóżkami kontynentalnymi

Łóżka kontynentalne i akcesoria - Konfigurator łóżek hotelowych - Wezgłowia - Stelaże i dostawki - Materace i higiena  - Materace hotelowe - Materace wierzchnie i nakładkiOchraniacze na materacKołdry i poduszkiKołdry syntetyczne - Poduszki syntetyczne - Kołdry puchowe - Poduszki puchowe - Menu poduszkowePościel - Pościel hotelowa - Koce - Prześcieradła hotelowe oraz z gumkąHotel i dziecko - Artykuły frotte - Podwójna pętelkaPojedyncza pętelkaSzlafroki - Akcesoria - Bielizna stołowa* plus dostawa